Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Książka telefoniczna na RNS 510

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Książka telefoniczna na RNS 510

    Zamieszczone przez misza_zabrze
    wczoraj przez przypadek zamowilem komplet Dunlop Sport BluResponse.
    Mialy byc Goodyear EfficientGrip Performance. Poprzednie wytrzymaly 50kkm (3 lata) 205/55/16 Przod 3mm tyl 4mm. Przod zaczal juz telepac przy 120km/h wywazenie troche pomoglo do tego juz nie takie ciche. Tyl jedna z opon ma glebokie pekniecie/przeciecie do drutow nadaje sie tylko na wymiane. Stad wymiana wszystkich czterech.
    Jak Dunlopy beda sie spisywac dowiem sie za jakis czas. W tescie daja im mniejsza zywotnosc niz Goodyear-om.
    Nie poczułbyś różnicy, ta sama firma, ta sama mieszanka, tylko bieżnik inny, ja mam GY, miękkie, ale dobrze trzymają.

  • #2
    [O2] Książka telefoniczna na RNS 510

    Ktoś może się spotkał z czymś takim, mam moduł Bluetooth 3C8 035 730 A i RNS 510 (wiadomo, że z zegarami przed FL ten moduł nie współpracuje, ale to jest rozwiązane), często na RNS510 wyświetla się komunikat, że została pobrana nowa książka telefoniczna, praktycznie po każdym uruchomieniu samochodu, łącznie z tym komunikatem są kasowane skróty do kontaktów wcześniej ustawione na wyświetlaczu, generalnie korzystam praktycznie z jednego telefonu, który działa po podłączeniu jak zwykły zestaw głośnomówiący (znaczy nie jest przejmowania karta SIM przez moduł). Ktoś zna rozwiązanie tego problemu, gdzieś ustawia się kiedy i jak często ma się aktualizować książka w module Bluetooth?

    Komentarz


    • #3
      greg44, a masz prawidłowo podłączony bth?
      bo tak się zachowuje jakby nie było podtrzymania pamięci (ja tak jak opisałeś mam np po każdym wypięciu modułu)
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        No właśnie tu może być problem. Moduł reaguje, ożywa jak jest kluczyk w stacyjce i np RNS jest załączony. Po całkowitym wyjęciu kluczyka moduł się wyłącza. Czy do modułu powinno dochodzić stałe zasilanie, mi się wydaje, że raczej nie?

        Komentarz


        • #5
          greg44, powinno
          bo fabrycznie podczas rozmowy (w trakcie jej trwania) nawet wyjęcie kluczyka nie rozłącza rozmowy - dzieje sie to albo po otwarciu drzwi albo po okreslonym (programowalnym) interwale czasowym
          dokładałeś moduł?
          jeśli tak to skąd masz wiązkę?
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            Ja mam seatowską metalową puszkę 5P0 862 335 D. Tutaj jest tak, że po wyjęciu (a nie przekręceniu na off) kluczyka ze stacyjki BT się rozłącza. Gdy jest coś gmerane w kontaktach to za każdym razem mam ten komunikat na RNS. Telefony (żony i mój) są jednak zawsze dobrze rozpoznawane i przyciski szybkiego wybierania są ok. Powiem więcej - nawet po wyjęciu modułu z samochodu na noc i ponownym podłączeniu nic złego się nie dzieje z przyciskami. Zdaje się, że te kontakty siedzą w RNSie a nie w module.
            Aktualne zużycie paliwa

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez majonezz
              Gdy jest coś gmerane w kontaktach to za każdym razem mam ten komunikat na RNS.
              bo się uaktualnia :diabelski_usmiech
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #8
                majonezz no to u mnie moduł tak samo się wyłącza. Wiązka modułu jest dokładana na przelotce działa wcześniej z radiem Strem i innym modułem, tam nie pokazywała się książka.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez piotrek_gdy
                  greg44, powinno
                  bo fabrycznie podczas rozmowy (w trakcie jej trwania) nawet wyjęcie kluczyka nie rozłącza rozmowy - dzieje sie to albo po otwarciu drzwi albo po okreslonym (programowalnym) interwale czasowym
                  dokładałeś moduł?
                  jeśli tak to skąd masz wiązkę?
                  No tutaj Cie Adam zadziwię bo ja mam u siebie farbryczny zestaw i wyjęcie kluczyka ze stacyjki powoduje jego wyłączenie i rozłączenia rozmowy przez głośnomówiący. A aktualizacja książki jest za kazdym razem żebyś miał w pamięci ostatnie rozmowy wychodzące i przychodzace na Twój telefon
                  NajtFukinPatrol North-West

                  UNIDEN 510 XL + ML145

                  BYŁ ASZ
                  PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                  BYŁA TEŻ CEGA
                  A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                  MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                    mam u siebie farbryczny zestaw i wyjęcie kluczyka ze stacyjki powoduje jego wyłączenie i rozłączenia rozmowy przez głośnomówiący
                    w trybie zdalnego SIMa?
                    ciekawostka
                    w poprzednim RSie tak miałem i teraz też tak mam- rozmowa jest rozłaczana dopiero po otwarciu drzwi kierowcy- uprzednie wyjęcie kluczyka nie powoduje rozłączenia rozmowy
                    Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                    A aktualizacja książki jest za kazdym razem żebyś miał w pamięci ostatnie rozmowy wychodzące i przychodzace na Twój telefon
                    lista połaczeń a książka telefoniczna to chyba dwie różne rzeczy
                    przecież ci nie pokazuje napisu "zaktualizowano listę połączeń" tylko "zaktualizowano książkę telefoniczną"
                    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez piotrek_gdy
                      Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                      mam u siebie farbryczny zestaw i wyjęcie kluczyka ze stacyjki powoduje jego wyłączenie i rozłączenia rozmowy przez głośnomówiący
                      w trybie zdalnego SIMa?
                      ciekawostka
                      w poprzednim RSie tak miałem i teraz też tak mam- rozmowa jest rozłaczana dopiero po otwarciu drzwi kierowcy- uprzednie wyjęcie kluczyka nie powoduje rozłączenia rozmowy
                      Zamieszczone przez WIELKIBONGO
                      A aktualizacja książki jest za kazdym razem żebyś miał w pamięci ostatnie rozmowy wychodzące i przychodzace na Twój telefon
                      lista połaczeń a książka telefoniczna to chyba dwie różne rzeczy
                      przecież ci nie pokazuje napisu "zaktualizowano listę połączeń" tylko "zaktualizowano książkę telefoniczną"
                      Samochód nie przejmuje karty SIM, to chyba druga generacja modułu. A jeżeli nie wierzysz to pokażę Ci tą "ciekawostkę" na spocie jak podjedziesz. Nie pisze o tym co słyszałem ale o tym co widzę codziennie wsiadając do samochodu i z niego wysiadając.
                      NajtFukinPatrol North-West

                      UNIDEN 510 XL + ML145

                      BYŁ ASZ
                      PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                      BYŁA TEŻ CEGA
                      A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                      MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                      Komentarz


                      • #12
                        WIELKIBONGO, w poniedziałek na spocie pokażę ci jak mój moduł działa w trybie zdalnego SIMa
                        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                        Komentarz


                        • #13
                          piotrek_gdy, no to sobie pokażemy

                          oczywiście tylko moduły :diabelski_usmiech :szeroki_usmiech
                          NajtFukinPatrol North-West

                          UNIDEN 510 XL + ML145

                          BYŁ ASZ
                          PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                          BYŁA TEŻ CEGA
                          A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                          MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                          Komentarz


                          • #14
                            Żeby nie zaśmiecać forum pociągnę temat w bieżącym wątku:
                            U greg44-a książka za często się aktualizuje, a co zrobić jeśli książka telefoniczna się nie aktualizuje?
                            BT jaki u mnie w O2 siedzi to 5N0035730B. Oczywiście działa w rsap. Po sparowaniu Galaxy s4 z BT kilka kontaktów w telefonie zostało usuniętych, kilka dodanych, a książka w BT bez zmian. Czy jest jakaś procedura aktualizacji książki?

                            Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                            Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                            Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                            Komentarz


                            • #15
                              Masz Columbusa? W menu nawigacji jest opcja aktualizacji, no i oczywiście jest też taka opcja w menu telefonu, w Maxi Docie.

                              Zamieszczone przez gradek
                              Po sparowaniu Galaxy s4 z BT kilka kontaktów w telefonie zostało usuniętych, kilka dodanych, a książka w BT bez zmian.
                              Jak to dodanych i usuniętych, może masz inaczej skonfigurowane wyświetlanie kontaktów przez BT, np. w telefonie od nazwiska a w BT od imienia.

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X